Domatezz - Yönlendirme Levhaları

YÖNLENDİRME LEVHALARI

Domatezz Reklam Antalya; Dürüst Hizmet!


Kamusal alanlarda, özel kurulușlarda ve sosyal alanlarda o alanları kullanan kișilere bilgi vermek ve yönlendirmek amacı ile asılan levhalardır. Kiși isimleri, giriș çıkıș yönleri, hangi hizmetin hangi bölümde olduğunu göstermeye yarayan ve okul, hastane, alıșveriș merkezleri, otel, resmi dairelerde insanlara pratik rehberlik sağlayan bu levhalar, yazı ile olduğu gibi çeșitli ișaretlerle ve resimlerle de bu misyonu gerçekleștirmektedir.

Oldukça geniș bir kullanım alanına sahip olan ve hayatımızın pek çok noktasında göze çarpan bu etiket türleri; Domatezz Reklam Firması tarafından son sistem teknolojilerle ve alanında uzman bir ekip ile üretimi gerçekleșmektedir.

İstenilen renk ve boyutlarda alüminyum metal üzerine, naturel eloksallı yada statik boyalı malzemeler ile üretimi yapılan yönlendirme levha modelleri, kișilere bilgi ve yön rehberliği sunarken görsel yönüyle de estetik bir intiba bırakır.

Uygulandığı alanlara dekoratif bir görünümde kazandıran bu levhalar, montajı oldukça kolay olan ve uzun ömürlü çalıșmalardır. Belirli model ve kalıplar ile üretildiği gibi kiși ve kurulușlara özel çalıșmalar da sunmaktadır.

Bizimle Geleceği Yakalayın...

Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi birlikte hayata geçirelim. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM

Reklamcının sahip olduğu en değerli ‘‘șey’’ bünyesinde bulundurduğu makineleri, yetișmiș personeli, beyninde barındırdığı iyi fikirleridir.