Domatezz - Avm Süsleme ve Karşılama Deskleri

  • Anasayfa
  • /
  • Avm Süsleme ve Karşılama Deskleri

Avm Süsleme ve Karşılama Deskleri

Domatezz Reklam Antalya; Dürüst Hizmet!

AVM VE HOTEL SÜSLEME:
Hem alıșveriș hem eğlence amaçlı büyük bir ziyaretçi kitlesi tarafından tercih edilen avm’lerde, avm yöneticileri ve avm’lerdeki yerleșik mağaza sahipleri tarafından ziyaretçilerin ilgisini çekecek değișik reklam enstrümanları aranır olmuștur.

Strafor kesim ürünler, görsellik, kalite, hafif olması ve çabuk uygulanabilir olması gibi üstün nitelikleri sayesinde avm yönetimlerinin ve mağaza sahiplerinin sık tercih ettiği reklam ürünü olma özelliğinin kazanmıștır. Strafor vitrin mağaza sahipleri tarafından vazgeçilmez bir reklam uygulaması olarak tercih edilmektedir.

Özellikle; bayramlar, sevgililer günü, yılbașı gibi özel günlerde strafor kesim ürünler ve strafor vitrin, avm’lerce ve konaklama tesislerinde tercih edilmektedir.

KARȘILAMA DESKLERİ:
İster iç mekanda ister dıș mekanda kullanabileceğiniz her biri demonte edilebilir nitelikteki masaları; tanıtım standı, karșılama masası, danıșma veya ürün sergileme gibi çok çeșitli amaçlarda kullanabilirsiniz.

Ayrıca, arkası raflı olan bu masalar döküman ve promosyon malzemesi gibi malzemelerinizi depolama imkanı da sunar.

Bizimle Geleceği Yakalayın...

Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi birlikte hayata geçirelim. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM

Reklamcının sahip olduğu en değerli ‘‘șey’’ bünyesinde bulundurduğu makineleri, yetișmiș personeli, beyninde barındırdığı iyi fikirleridir.