Domatezz - Fuar Standları

FUAR STANDLARI

Domatezz Reklam Antalya; Dürüst Hizmet!

Fuar Standınız katılmıș olduğunuz fuarda ürünlerinizi düzgün ve doğru bir șekilde sergilemeniz, firmanızı ifade edebilmeniz kısacası katılmıș olduğunuz fuarın amacına hizmet etmesi açısından çok önemlidir. Firmanızı ilk kez görecek olan ziyaretçiler firmanızla ilgili ilk izlenimlerini standınız aracılığı ile edineceklerdir. Bu açıdan fuar standları önemle üzerinde durulması gereken bir konudur.

FUAR STANDI TÜRLERİ NELERDİR ?

Ahșap Fuar;
Ahșap Fuar Standları Suntalam ve Sunta Boya ile yapılan standlar olarak ikiye ayrılır.

Modüler Max Fuar Standı;
Parçaların takılarak bir araya getirildiği ve Ahșap standların aksine tekrar tekrar kullanılabilen standlar Modüler Standlar olarak adlandırılırlar. Alüminyum ve mdflam / suntalamlar bir araya gelerek Modüler fuar standlarını oluștururlar ancak bunların yanı sıra standın ișlevselliğini ve görselliğini arttırabilmek için farklı malzemelerde ilave edilebilir. Ancak bu yardımcı malzemeler her sisteme entegre edilememektedir. Farklı malzemelerin en yoğun kullanılabildiği sistem MAX SİSTEM'dir.

Bizimle Geleceği Yakalayın...

Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi birlikte hayata geçirelim. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM

Reklamcının sahip olduğu en değerli ‘‘șey’’ bünyesinde bulundurduğu makineleri, yetișmiș personeli, beyninde barındırdığı iyi fikirleridir.