Domatezz - Totem Tabela

Totem Tabela

Domatezz Reklam Antalya; Dürüst Hizmet!

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tebelalardır, açık alanlarda, şehirler arası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol ofislerinde ve outlet centrede kullanılmaktadır. Totemler, yine kendi içinde ışıksız ve ışıklı totem olarak iki kısma ayrıkmaktadır. Işıklı totem tabelalarda kullanılan boruların içinde, bir insanın rahatlıkla hareket edebileceğini düşünürseniz, bir totem tabelanın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz.

Günümüzde tabelacılar ve müşterileri arasında çok küçük ebatlarda yapılan yol ve kaldırım kenarına tabela çalışmalarına totem desede , bu çok doğru bir isimlendirme değildir. Totemleri kendi içerisinde bir kaç isimler isimlendirmek gerekirse, tek bacaklı totemler, çift bacaklı totemler, likit totemler gibi isimler verebiliriz. Bunlardan likit totem ismini verdiğimiz table çalışmaları, genel olarak yerden yukarı tek gövde üzerinde yükselen, hepsi olmasada, bir kısmı ışıklandıralan tabeladır.

ÇALIŞMA TASARIM AŞAMASI:
Öncelikle dıș mekan görüntülerini fotoğrafları çekilir; daha sonra bilgisayar ortamında talep edilen șekilde tabela çalıșması yapılır. Yapılan çalıșma çekilmiș olan dıș cephe görüntülerine uygulanarak meydana getirilecek totem tabela çalıșması müșteri onayına sunulur. Müșterimiz adına tabela tasarım projesi onaylandıktan sonra imalat așamasına bașlanır.

Bizimle Geleceği Yakalayın...

Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi birlikte hayata geçirelim. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM

Reklamcının sahip olduğu en değerli ‘‘șey’’ bünyesinde bulundurduğu makineleri, yetișmiș personeli, beyninde barındırdığı iyi fikirleridir.