Domatezz - Standart Işıklı Tabela

Standart Işıklı Tabela

Domatezz Reklam Antalya; Dürüst Hizmet!

Pleksiglas Tabela; İstenilen projeye göre Paslanmaz Alukobant, Alüminyum ve Pleksiglass malzemelerden üretilmektedir. Yalnızca Pleksiglas kullanılarakta üretimi mümkündür. Pleksi, strafor ve forex malzemelerden Harf olarak yapılan çalıșmaları bina cephesi daha önceden aluminyum cephe kaplaması yapılmıș veya düz duvar üzerinede harf uygulamaları yapılmaktadır.

Bu tamamen müșterimizin talebine bağlıdır. Led yada Floresan aydınlatma kullanılarak içten aydınlatma sağlanır. Müșterilerimizin talep ve isteklerine göre çok çeșitli, șık görünümlü tabelalar tasarlanması mümkündür.

ÇALIŞMA TASARIM AŞAMASI:
Öncelikle dıș mekan görüntülerini fotoğrafları çekilir; daha sonra bilgisayar ortamında talep edilen șekilde tabela çalıșması yapılır. Yapılan çalıșma çekilmiș olan dıș cephe görüntülerine uygulanarak meydana getirilecek standart ışıklı tabela çalıșması müșteri onayına sunulur. Müșterimiz adına tabela tasarım projesi onaylandıktan sonra imalat așamasına bașlanır.

Bizimle Geleceği Yakalayın...

Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi birlikte hayata geçirelim. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM

Reklamcının sahip olduğu en değerli ‘‘șey’’ bünyesinde bulundurduğu makineleri, yetișmiș personeli, beyninde barındırdığı iyi fikirleridir.