Domatezz - Krom Kutu Harf Tabela

Krom Kutu Harf Tabela

Domatezz Reklam Antalya; Dürüst Hizmet!

Kutu Harf Tabela çalışmaları; Paslanmaz Alukobant, Alüminyum malzemelerden üretilmektedir. Kutu harf tabela sistemlerinde led yada neon aydınlatma kullanılarak içten, ortadan, arkadan, aydınlatma sağlanabilir, çeșitli ıșık yansıtma versiyonları uygulanabilir.

Harf olarak yapılan çalıșmaları bina cephesi daha önceden alüminyum cephe kaplaması yapılmıș veya düz duvar üzerinede harf uygulamaları yapılmaktadır. Bu tamamen müșterimizin talebine bağlıdır. Müșterilerimizin talep ve isteklerine göre çok çeșitli, șık görünümlü paslanmaz, uzun ömürlü tabelalar meydana getirilmesi mümkündür.

ÇALIŞMA TASARIM AŞAMASI:
Öncelikle dıș mekan görüntülerini fotoğrafları çekilir; daha sonra bilgisayar ortamında talep edilen șekilde tabela çalıșması yapılır. Yapılan çalıșma çekilmiș olan dıș cephe görüntülerine uygulanarak meydana getirilecek paslanmaz harf tabela çalıșması müșteri onayına sunulur. Müșterimiz adına tabela tasarım projesi onaylandıktan sonra imalat așamasına bașlanır.

Bizimle Geleceği Yakalayın...

Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi birlikte hayata geçirelim. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM

Reklamcının sahip olduğu en değerli ‘‘șey’’ bünyesinde bulundurduğu makineleri, yetișmiș personeli, beyninde barındırdığı iyi fikirleridir.