DOMATEZZ REKLAM TABELA SİSTEMLERİ

Hakkımızda

Geceleri gökyüzünde, milyonlarca yıldız olmasına rağmen, size en parlak geleni, size en yakın olanıdır.

Tıpkı binlerce parlak markalarda olduğu gibi...

DOMATEZZ REKLAM; Dünya markalarına gönül vermiș, üretken insanların bir arada olduğu bir yıldızlar kümesidir.

Reklamcının sahip olduğu en değerli ‘‘șey’’ bünyesinde bulundurduğu makinaları, yetișmiș personeli, beyninde barındırdığı iyi fikirleridir.

DOMATEZZ REKLAM; bütçe açısından hayal ürünü olmaktan uzak, her an gerçekleșebilir proje ve üretimler ile ödül ve övgüye değil, müșterimizin satıșlarını ve marka bilinirliğini arttırmayı hedefler.

TÜKETİCİLER SADECE İHTİYAÇ DUY-DUKLARI ȘEYLERİ SATIN ALIRLAR.

Tercihleri ise pek çok etkene bağlı olarak farklılık gösterebilir. Fiyat, kalite, ödeme kolaylığı, tasarım, üretim, marka imajı, sosyal statü, alıșkanlıklar ,vb.

GÜZEL OLMUȘ MU?

Güzellik göreceli bir kavramdır. Verilmek istenen mesaj ise, her reklam veren için nettir. Özgün bir dilde leb demeden leble-biyi anlatabilmek iletișim kaygılarımızın te-melini olușturur. Bunu yaparken de reklam sanatlarının tüm çalıșma disiplinlerinden hat safhada faydalanırız.

EVDEN DIȘARI ÇIKMAYAN TÜKETİCİ OLUR MU?

Tüketiciler sokaklarda, parklarda, yol-larda, șehrin en ișlek caddelerinde günlük hayatlarına ve tüketim çılgınlıklarına devam ediyorlar.

BIRAKINDA MARKANIZ HAVA ALSIN ARALARINA KARIȘSIN.

Alternatif reklam mecralarında tüketiciyle duygusal bağ kursun ve kendisini hatırlatsın.

AÇIK TEMİZ HAVA GİBİSİ YOK!

Bilboardlar, raketler, bina giydirmeleri, ger-illa pazarlama taktikleri, araç giydirmeleri, denenmiș ve denenmemiș yüzlerce farklı uygulama...

HEPSİ AÇIK HAVADA...